به نام ایزد یکتا
موتورسیکلت از اواخر سال های ۴۰ شمسی وارد ایران شده و وسیله نقلیه مهمی جهت جابجایی افراد و بار های کوچک و تسریع در حمل و نقل به شمار می آید . در سال های اولیه ورود موتور سیکلت به دلیل استقبال بالای خریداران و بودجه متناوب هر شخص انواع مختلفی از موتورسیکلت با برندها، حجم ها و ظواهر مختلف بصورت Cbu وا رد ایران شده و به خریداران عرضه می گشت.در سال های پس از انقلاب بدلیل تحریم های اعمال شده به کشور عزیزمان ایران ، بازار موتورسیکلت با کاهش عرضه و افت روند مواجه شد و این سیر تاسال ۱۳۷۰ ادامه داشت تا اینکه شرکت جهانرو با واردات محصولات کاواساکی خون تازه ای را به رگهای این بازار وارد کرد . همزمان شرکتهای تیزرو و چند شرکت دیگر به تولید و موتورسیکلت پرداخته و بازار پر رونقی را رقم زدند. از اواسط دهه هفتاد واردات موتورسیکلت های چینی به صورت CKD به بازار  آغاز شد و روند تولید افسار گسیخته ای به وجود آمد. از اوایل دهه هشتاد شمسی روند تولید از موتورسیکلت‌های چینی به سمت موتورسیکلت‌های هندی با کیفیت با لاتر پیشرفت کرده و خریداران به سمت تولیدات باکیفیت تر سوق پیدا کردند. در اواخر  دهه هشتاد شمسی همزمان با پیشرفت فضاهای اینترنتی در ایران و نبود ماخذ مورد اعتماد برای کاربران ، میل به دریافت اطلاعات دقیق از وب سایت های مربوط به موتورسیکلت افزایش یافت ولی بدلیل نبود درگاه اطلاع رسانی فارسی زبان کاربران یا به به سایت های خارجی بسنده کرده و با نا امید می شدند. فروشگاه اینترنتی موتور گمرک اولین فروشگاه تخصصی  فروش آن لاین موتورسیکلت , قطعات یدکی و قطعات جانبی با هدف اطلاع رسانی صحیح و مقایسه اصولی به کاربران این امکان را می دهد که علاوه بر دریافت اطلاعات فنی از  نظر کاربران و قیمت روز هر موتورسیکلت آگاه شوند.  
تمامی فعالان در عرصه موتورسیکلت خدمات پس از فروش موتورسیکلت را یکی از مهمترین مقوله ها در بازار موتورسیکلت می دانند ولی سود جویان با واردات و  عرضه   قطعات یدکی غیر اصل موجب رنجش خاطر خریداران گردیده اند  . فروشگاه اینترنتی موتور گمرک ضمن توجه به این مقوله اقدام به عرضه قطعات یدکی اورجینال و حتی با کیفیت بالاتر در درگاه فروش خود کرده و این امکان را به وجود آورده که خریداران با اعتماد کامل اقدام به خرید نمایند. 
ضمنا فروشگاه اینترنتی موتور گمرک با اضافه کردن بخش های فروش تایر و وسایل جانبی و ایمنی شما را با تمامی برندهای موجود در این ضمینه آشنا کرده  و خرید دلچسب و به صرفه ای را برای شما به ارمغان آورده است. 
مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی موتور گمرک:
۱. آشنایی به انواع موتورسیکلت و اطلاعات دقیق از مشخصات فنی ، قیمت، نظر کاربران 
۲. دریافت کالای خریداری شده بدون صرف وقت و هزینه ایاب و ذهاب به بازار های موتورسیکلت
۳. امکانات پرداخت بصورت آن لاین و در محل 
۴. خرید کالا ی اصل با تضمین بهترین قیمت 
 
امیدواریم با استقبال شما کاربران عزیز دلگرمی در جهت ارتقاء سطح کیفیت خدمات رسانی را داشته باشیم .