توضیحات کوتاه

آرامش در حرکت

طراحي
کيفيت مواد به کار رفته
کيفيت قطعات استفاده شده
سهولت در استفاده
ارزش خريد نسبت به قيمت

قیمت :

0 ریال

معرفی اجمالی JUPITER ژوپیتر


تی وی اس ژوپیتر

TVS JUPITER

ژوپیتر ۱۱۰ سی سی از دیگر اسکوتر های شرکت تی وی اس موتور هندوستان می باشد که توسط نیروموتور به بازار ایران عرضه شده است . ژوپیتر ۱۱۰ سی سی برادر دوقلوی تی وی اس ویگو به شمار می آید ، چرا که تی وی اس موتور با استفاده از پلت فرم کلی و انجین ویگو و فقط با تغییر دادن طراحی ظاهری بدنه موتورسیکلت دیگری را به بازار فرستاده است.

انجین

سیستم محرکه ژوپیتر یک انجین چهارزمانه ،هواخنک ، دوسوپاپ ۱۱۰ سی سی می باشد که با داشتن این انجین به حداکثر قدرت 7.88 اسب بخار در ۶۵۰۰ دور و  8 نیوتن متر گشتاور در ۷۰۰۰ دور موتور خواهید رسید . شتاب ژوپیتر با داشتن این پیشرانه ۷.۲ ثانیه برای رسیدن به ۶۰ کیلومتر  و حداکثر سرعت ۸۵ کیلومتر می باشد.

طراحی بدنه

بدنه ژوپیتر که از پلت فرم ویگو قرض گرفته شده دارای شاسی طرح استیل لوله ای دوبل در زیر موتور بوده و طراحی بدنه حجیم تر صورت گرفته است . در بدنه ظاهری ژوپیتر از کاور های پلاستیکی استفاده شده که در مقایسه با کاور های ویگو که از جنس ورق آهنی نازک می باشد ،وزن کمتر و استحکام بیشتری دارد .

 ترمز ها ، کمک فنر و تایر

ترمز های استفاده شده در تی وی اس ژوپیتر از نوع کاسه ای در جلو و عقب بوده و ترمز گیری مناسبی را به نمایش میگذارد ،هر چند تایر های استفاده شده در. ژوپیتر از نوع هندی با بهره کم رابر سبب شده که ترمز گیری در معابر لغزنده نا امن باشد ولی بطور کلی قابل قبول می باشد . سیستم کمک‌فنر در جلو ازدو کمک تلسکوپی ۲۷ میلیمتری و در عقب از یک کمک فنر تکی بوده که عملکرد نرمی را در معابر شهری   به نمایش میگذارند .

سواری

سواری با موتورسیکلت تی وی اس ژوپیتر به دلیل ساختار انتقال نیروی CVT بسیار نرم و لطیف بوده و یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید یک موتورسیکلت اسکوتر شهری برای تردد در خیابان ها و مسیر های کوتاه و متوسط می باشد . سواری با ژوپیتر بسیار آسان بوده و بدلیل قرار گیری تمامی کنترل کننده ها شما به راحتی با استفاده از یک دست نیز قادر به راندن ژوپیتر می باشید . تی وی اس ژوپیتر یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم های دوستدار راندن موتورسیکلت و آموزش موتور سواری در بازار ایران می باشد .لطفا در حین راندن موتورسیکلت کلاه ایمنی را بر سر داشته باشید.


توضیحات مشخصه
JUPITER ژوپیتر نام محصول
موتور سیکلت نام دسته
TVS تی وی اس بخش
4 زمانه نوع انجین
109.7 cc حجم سیلندر
تسمه انتقال قدرت
10.3.1 نسبت تراکم
Digital IDI with Ignition Map Technology سیستم جرقه زنی
1834 mm طول
650 mm عرض
1115 mm ارتفاع
765 mm ارتفاع جلوی زین تا زمین
1275 mm فاصله محورهای دو چرخ
5 L گنجایش مخزن سوخت
108 kg وزن خالص
2014 سال عرضه
CVT سیستم کلاچ
1 تعداد شمع هر سیلندر
1 تعداد سیلندر
هوا خنک سیستم خنک کننده
7.88 Bhp @ 7500 rpm قدرت
8 Nm @ 5500 rpm گشتاور
الکتریکی و هندلی استارت
اتوماتیک گیربکس
90/90-12 اندازه تایر جلو
90/90-12 اندازه تایر عقب
تک دیسک دو پیستون ترمز جلو
کاسه ای ترمز عقب
تلسکوپی کمک جلو
تک کمک کمک عقب
12ولت 5 آمپر نوع باتری
7.2 ثاینه شتاب 0 تا 60
12V, 35W/35W نوع چراغ
رینگ آلومینیومی
لوله ای آهنی نوع شاسی
85KMPH نهایت سرعت
2 تعداد سوپاپ به ازای هر سیلندر
کاربراتور سوخت رسانی

نظرات کاربران :

امتیاز دهید :

قوانین خرید موتور سیکلت

کاربر گرامی ضمن تشکر از بازدید شما از فروشگاه موتور گمرک قبل از خرید موتورسیکلت به شرایط ارسال برای موتورسیکلت‌های قابل شماره گذاری و شرایط احراز سکونت توجه کنید.

ضمنا به اینکه موتورسیکلت مورد نظر قابل خرید در شهر شما می باشد دقت کنید.

ویدئو

محصولات مشابه