توضیحات کوتاه

زیبا ترین موتورسیکلت مینی تریل موجود در بازار

طراحي
کيفيت مواد به کار رفته
کيفيت قطعات استفاده شده
سهولت در استفاده
ارزش خريد نسبت به قيمت

قیمت :

0 ریال

معرفی اجمالی مینی تریل MOTO-G 50cc


موتورسیکلت موتوجی 50 سی سی

 آیا شما نیز از آن دسته هستید که علاقه دارید فرزند شما با راندن موتورسیکلت آشنایی داشته باشد و از خطرات احتمالی آن وحشت دارید و یا از دست اصرار های بی امان فرزندتان برای خرید یک موتورسیکلت به تنگ آمده اید.بهترین چاره برای شما خرید موتوجی 50 سی سی می باشد. موتوجی 50 سی سی با داشتن انجین 4 زمانه تمام اتوماتیک همراه با استارت الکتریکی حرکت امنی را برای فرزند 5 تا 12 ساله شما رقم خواهد زد . ترمز های دیسکی برای جلو و عقب با نصب دستگیره های ترمز بر روی فرمان , همانند دوچرخه , از گمراه شدن فرزند شما برای هماهنگی ترمز عقب و جلو , جلو گیری میکند.سواری با موتوجی 50 سی سیشما برای سواری با موتوجی 50 سی سی به هیچ گونه آشنایی با موتورسیکلت نیاز ندارید ,  شما فقط آرامش خود را حفظ کرده و لوله گاز را بچرخانید . موتوجی 50 به آرامی شروع به حرکت کرده و با شتاب پایین شروع به دور گیری خواهد کرد . به محض رها کردن لوله گاز قدرت از روی چرخ عقب بر داشته شده و سرعت کاسته خواهد شد. به لطف داشتن ترمز های دیسکی در جلو و عقب شما اطمینان کامل از ترمز گیری خواهید داشت . به همین سادگی سواری را شروع کرده و اصول ابتدایی را آموخته اید. در صورتیکه فرزند شما هنوز با تعادل گیری مشکل دارد براحتی با نصب چرخ های  کمکی دوچرخه در دو طرف MOTO-G 50 این مشکل رفع خواهید شد.

 طراحی و ساختطراحی بدنه به زیبایی هرچه تمام انجام شده و همراه با کاور های زیبا با شباهت به هندا CRF450 همراه با رنگ های زنده و جذاب موتورسیکلت موتوجی 50 را به زیبا ترین موتورسیکلت مینی تریل در بازار تبدیل کرده است . طراحی آرم های بدنه نیز با ظرافت خاصی انجام شده است . در کنار تمام طرحی های ظاهری کمک های تلسکوپی معکوس در جلو به رنگ  طلایی موتوجی 50 را به یک موتورسیکلت جذاب مبدل کرده است .

 با خرید موتورسیکلت موتوجی 50 سی سی برای کودکان 5 تا 12 سال , امنیت , زیبایی ,  کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب را برای خود در اختیار گرفته اید.لطفا در نظر داشته باشید موتورسیکلت موجود در بازار ایران مشابه رنگ قرمز موجود در گالری می باشد.

 


توضیحات مشخصه
مینی تریل MOTO-G 50cc نام محصول
موتور سیکلت نام دسته
MOTO-G بخش
4 زمانه نوع انجین
50 حجم سیلندر
زنجیر انتقال قدرت
8.5.1 نسبت تراکم
CDI سیستم جرقه زنی
1290mm طول
680mm عرض
840mm ارتفاع
570mm ارتفاع جلوی زین تا زمین
920mm فاصله محورهای دو چرخ
3L گنجایش مخزن سوخت
50KGS وزن خالص
1395 سال عرضه
سیستم کلاچ
1 تعداد شمع هر سیلندر
1 تعداد سیلندر
هوا خنک سیستم خنک کننده
3HP قدرت
2.2 NM گشتاور
الکترکی استارت
اتوماتیک گیربکس
2.50-10 اندازه تایر جلو
2.50-10 اندازه تایر عقب
تک دیسک دو پیستون ترمز جلو
تک دیسک ترمز عقب
تلسکوپی معکوس کمک جلو
تک کمک قابل تنظیم کمک عقب
12ولت 5 آمپر نوع باتری
0 شتاب 0 تا 60
-- نوع چراغ
رینگ آلومینیومی
لوله ای آهنی نوع شاسی
40KMPH نهایت سرعت
2 تعداد سوپاپ به ازای هر سیلندر
کاربراتور سوخت رسانی

نظرات کاربران :

امتیاز دهید :

قوانین خرید موتور سیکلت

کاربر گرامی ضمن تشکر از بازدید شما از فروشگاه موتور گمرک قبل از خرید موتورسیکلت به شرایط ارسال برای موتورسیکلت‌های قابل شماره گذاری و شرایط احراز سکونت توجه کنید.

ضمنا به اینکه موتورسیکلت مورد نظر قابل خرید در شهر شما می باشد دقت کنید.

ویدئو

محصولات مشابه